מכתבי דיירים

לאילן שלום,
שמחתי לשוחח איתך ולא פחות לעזור ולקדם את עניינינו. לבקשתך בדקתי את צריכת האנרגיה ב-135 הבית היה מאוכלס ברציפות 15 חודשים – עד אתמול ועבר כמעט שני חורפים. הצריכה הכללית 13,569 קוט"ש לחודש 904 קוט"ש עלות כולל מע"מ 576 ש"ח . אין לי מקור להשוואה פרט לבית שלי שצורך פי שלוש.
גיל יניבאילן ברצוני להודות לך על החשיפה למערכת אומנם, קשה לצאת מהקופסה למי שרגיל שנים רבות לעסוק בבניה קונבנציונאלית, אבל בזכותך ביתי נבנה באופן שונה והתוצאות מדהימות. יישר כח על פעילותך, הנחישות והדבקות במטרה אנו זקוקים בענף לאנשים כמוך. שמחתי לעבוד במחיצתך ואני מניח שדרכנו יפגשו. תמשיך באמת שלך, עם תוצאות אי אפשר להתווכח.
בהערכה צח זלמנוביץ
 


 בימים אלו מתחיל להיבנות הבית הפרטי שלי ושל משפחתי. מרגש ללא ספק. ימים וחודשים רבים של תכנון, מחשבה, שרטוט והדמיה מתהווים לאט לאט למציאות. הבית נבנה בשיטת בשיטת בניה ירוקה המאפשרת בידוד תרמי ברמה גבוהה תוך שמירה על הסביבה. אני מאחלת לעצמי להגשים, אם לא את כל, אז לפחות את רוב החלומות העיצובים שלי בבית הזה. הלו"ז צפוף והזמן קצר, אז לעבודה !
משפחת זיגדוןהיכרות שלנו החלה לפני קצת יותר מ 3 שנים כשהתעניינתי בבניית בתינו שבכפר-בלום בשיטת הבניה שלכם. היום לאחר שעברנו את הקיץ החם בבית אני חייב לומר לך שכל מה שהבטחת – הכל נכון !!! בניה ירוקה – כמעט ולא נשארה פסולת בניין , ותודה מאמא טבע שאספתם את כל שאריות הקלקר למחזור. הבטחת בית מבודד – אכן מבודד להפליא, אני לא מאמין שמזגן 3.5 יכול לקרר 170 מ"ר,וזה בהספק הכי נמוך שלו. הטמפרטורה נשארת נעימה גם הרבה אחרי שמכבים את המזגן. הבטחת בית אקוסטי – וצדקת. הבטחת עמידות לתזוזות קרקע– בינתיים טפו.... טפו....אין סדקים, ושלא נדע (על השבר הסורי - אפריקאי הכול אפשרי). אילן, אין זה מובן מאיליו, כשאתה בונה בית ומתעסק עם המון גורמים וקבלנים אתה לא תמיד יודע אם מנסים למכור לך , לטייח אותך ,מה תקבל בסוף ומה הכי טוב בשבילך. לאורך כל תהליך הבניה גם הרבה לאחר שלב השלד היית תמיד נכון וזמין לעזור ולענות על כל שאלה, ועד הפרט הכי קטן למשל איך תולים מזגן. אני יכול לומר לך ללא כל צל של ספק שאם ההייתי צריך לבנות היום בית נוסף – הייתי בונה אותו בדיוק באותה שיטה.
תודה רבה לך על הכל בהערכה רבה שטרן
אסף ומשפחת שטרן בהרחבה – כפר בלום.שלום רב !
 לפני שנה וחצי התחלנו את תהליך בניית בית החלומות שלנו. בחרנו ב - ESB ואנחנו מאוד מאוד מרוצים ! גם מתהליך הבנייה וגם מהתוצאות. תהליך הבנייה המהיר , והיכולת לראות את הקירות לפני יציקת הקירות- תורמים להבנה תלת - מימדית וליכולת שינויים בזמן אמת והתוצאה שקיבלנו הינה - בית מבודד בצורה מקסימלית! בידוד מדהים ! אנחנו גרים כבר כמעט שנה בביתנו החדש 220 מ"ר - ללא מזגנים ! יש לנו תנור עצים שעבד מספר ימים מצומצם בחורף - יום אחד שהוא דלק חימם את הבית למספר ימים. הפרשי הטמפרטורה בתוך הבית ומחוצה לו - לא מפסיקים להפתיע הן בחורף והן בקיץ. כל פעם מחדש אני מופתעת ... אז תודה לכם - קלקר עין כרמל על הפיתוח ותודה לקבלן המופלא - זיו לב-רן וצוות "לברן ולעניין" שעשו עבודה מהירה, יסודית ומקצועית כל מי שלא מאמין לפלא מוזמן לבקר אצלנו בגולן אמונה
כהן אבני איתן

חזרה